eROBOT, j.s.a.

Úspora nákladov

Roboty bez porúch vám ušetria peniaze na údržbu. Toto jedinečné riešenie významne prispieva k stabilite a udržateľnosti výrobných procesov.

Enviromentálne riešenie

Významný vplyv na spotrebu oleja. Čistý olej nebudete musieť vymeniť. Opotrebovaný olej predstavuje významné ekologické zaťaženie.

Tribodiagnostické dáta online

Uvidíte stav online filtrovania a prevádzkové hodnoty prenosových prvkov. Integrácia do vašich existujúcich informačných systémov je ľahko možná.

Služby

Dizajn, vývoj a implementácia riešení pre filtráciu oleja v robotike. Sme vynálezcami a výrobcami kompletného riešenia pokrývajúceho filtračné zariadenia, senzory a softvér. Všetko pod jednou strechou.

Patentované riešenie

Náš zakladateľ je odborník na tribológiu a naša firma je vlastníkom patentu na filtrovanie robotických prevodoviek počas pracového cyklu v reálnom čase.

Dozvedieť sa viac

Vývojový tím

Neuspokojili sme sa s vyvinutým patentom, neustále pracujeme na vylepšeniach. Sme technologická spoločnosť založená na zlepšovaní.

Dozvedieť sa viac

Obchodný rozvoj

Neobmedzujeme sa len na filtráciu v robotike. Naše riešenia, technológia snímačov a analýza mazacích procesov sa používajú aj v iných priemyselných oblastiach.

Dozvedieť sa viac

Marketing

„e“ v názve našej spoločnosti znamená ekologický. Našou víziou a poslaním je urobiť roboty ekologickejšími. Poďte s nami.

Dozvedieť sa viac

Náš jadrový tím

Sme mladá spoločnosť s mladými ľuďmi plná nápadov a energie. Veríme, že robíme potrebné a užitočné riešenia, ktoré oceňujú ekonómovia, manažéri výroby i ekológovia.

sk_SKSlovak
en_USEnglish sk_SKSlovak